JCE0348S24-H
XP PowerXP Power
JCE0348S24-H Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCE0348S24-H
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 3W
Dataark: JCE0348S24-H.pdf
  • Besked
Specifikationer for JCE0348S24-H
Varenummer JCE0348S24-H Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5970 pcs Datablad JCE0348S24-H.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JCE Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner SCP
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 125mA 36V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 125mA Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JCE0348S3V3
JCE0348S3V3
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 3.3V 3W
På lager: 6469 pcs
Hent: JCE0348S3V3.pdf
RFQ
JCE0348S24
JCE0348S24
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 24V 3W