JCH1048S3V3
XP PowerXP Power
JCH1048S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCH1048S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Dataark: JCH1048S3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for JCH1048S3V3
Varenummer JCH1048S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 10W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4073 pcs Datablad JCH1048S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 36V Spænding - Indgang (Max) 72V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JCH Power (Watts) 10W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 5-DIP Module
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, SCP
Effektivitet 78% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 36V - 72V Input
Nuværende - Output (Max) 2A Applikationer ITE (Commercial)