JCM1524S3V3
XP PowerXP Power
JCM1524S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JCM1524S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Dataark: JCM1524S3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for JCM1524S3V3
Varenummer JCM1524S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3054 pcs Datablad JCM1524S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie JCM Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Effektivitet 86% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 18V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 4A Kontrolfunktioner Enable, Active High