JHL0624S12
XP PowerXP Power
JHL0624S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JHL0624S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 6W
Dataark: JHL0624S12.pdf
  • Besked
Specifikationer for JHL0624S12
Varenummer JHL0624S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3102 pcs Datablad JHL0624S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 4kV
Spænding - Indgang (Min) 20V Spænding - Indgang (Max) 30V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JHL Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads
Andre navne 1470-3039-5 Driftstemperatur -20°C ~ 80°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP, UVLO Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 20V - 30V Input Nuværende - Output (Max) 500mA