JPS350PS24C
Produkt oversigt
Varenummer: JPS350PS24C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 250/350W
Dataark: JPS350PS24C.pdf
Lager tilstand 282 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 282 pcs
  • Besked
Specifikationer for JPS350PS24C
Varenummer JPS350PS24C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 250/350W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 282 pcs Datablad JPS350PS24C.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3000V Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Serie * Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Effektivitet 88% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 13A 85 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 13A Godkendelser CE