JSE0824S3V3
XP PowerXP Power
JSE0824S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JSE0824S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Dataark: JSE0824S3V3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JSE0824S3V3
Varenummer JSE0824S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 8W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3736 pcs Datablad JSE0824S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (23.9mm x 13.7mm x 8.0mm)
Serie JSE08 Power (Watts) 8W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-DIP Module, 6 Leads
Andre navne 1470-3543 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP, UVLO Effektivitet 78%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 18V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 1.6A