JSM1012S5V1
XP PowerXP Power
JSM1012S5V1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JSM1012S5V1
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 5.1V 10W
Dataark: JSM1012S5V1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for JSM1012S5V1
Varenummer JSM1012S5V1 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 5.1V 10W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 4026 pcs Datablad JSM1012S5V1.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 5.1V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 9V
Spænding - Indgang (Max) 18V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JSM10 Power (Watts) 10W
Pakke / tilfælde 6-DIP Module Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Funktioner SCP, UVLO Effektivitet 85%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5.1V 2A 9V - 18V Input Nuværende - Output (Max) 2A