JTA2024S12
XP PowerXP Power
JTA2024S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTA2024S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 20W
Dataark: JTA2024S12.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
8 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTA2024S12
Varenummer JTA2024S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 20W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 1287 pcs Datablad JTA2024S12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 9V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.45" H (50.8mm x 40.6mm x 11.4mm)
Serie JTA Power (Watts) 20W
Pakke / tilfælde 8-DIP Module, 7 Leads Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 83%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.67A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 1.67A