JTD2048D15
XP PowerXP Power
JTD2048D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTD2048D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V
Dataark: JTD2048D15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTD2048D15
Varenummer JTD2048D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2488 pcs Datablad JTD2048D15.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 -15V Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 75V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.60" L x 1.00" W x 0.41" H (40.6mm x 25.4mm x 10.4mm)
Serie JTD20 Power (Watts) 20W
Pakke / tilfælde 4-DIP Module Andre navne 1470-4104
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating) Antal udgange 2
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Effektivitet 90.5% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 665mA, 665mA 18V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 665mA, 665mA Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
JTD2024S15
JTD2024S15
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 15V 20W
På lager: 2698 pcs
Hent: JTD2024S15.pdf
RFQ
JTDB75
JTDB75
producenter: Microsemi
Beskrivelse: TRANS RF BIPO 220W 8A 55AW1
På lager: 408 pcs
Hent: JTDB75.pdf
RFQ
JTD2024S12
JTD2024S12
producenter: XP Power
Beskrivelse: DC DC CONVERTER 12V 20W
På lager: 2504 pcs
Hent: JTD2024S12.pdf