JTE0324D15
XP PowerXP Power
JTE0324D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTE0324D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Dataark: JTE0324D15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JTE0324D15
Varenummer JTE0324D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5578 pcs Datablad JTE0324D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie JTE Power (Watts) 3W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 8 Leads
Andre navne 1470-2925-5 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner SCP Effektivitet 81%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 100mA, 100mA