JTK1548S12
XP PowerXP Power
JTK1548S12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JTK1548S12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 15W
Dataark: JTK1548S12.pdf
  • Besked
Specifikationer for JTK1548S12
Varenummer JTK1548S12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3000 pcs Datablad JTK1548S12.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 12V Spænding - Isolering 1.6kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serie JTK Power (Watts) 15W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.3A 18V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 1.3A Kontrolfunktioner Enable, Active High