JWE0624S24
XP PowerXP Power
JWE0624S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWE0624S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 6W
Dataark: JWE0624S24.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JWE0624S24
Varenummer JWE0624S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 6W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3813 pcs Datablad JWE0624S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Leverandør Device Package 16-DIP
Serie JWE06 Power (Watts) 6W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-DIP Module, 6 Leads
Andre navne 1470-4065 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, SCP Effektivitet 87%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 250mA 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 250mA