JWE0824S3V3
XP PowerXP Power
JWE0824S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWE0824S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Dataark: JWE0824S3V3.pdf
  • Besked
Specifikationer for JWE0824S3V3
Varenummer JWE0824S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 8W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3388 pcs Datablad JWE0824S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Leverandør Device Package 16-DIP
Serie JWE08 Power (Watts) 5W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 16-DIP Module, 6 Leads
Andre navne 1470-4075 Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, SCP
Effektivitet 78% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 1.6A Applikationer ITE (Commercial)