JWK1048S24
XP PowerXP Power
JWK1048S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWK1048S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 10W
Dataark: JWK1048S24.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for JWK1048S24
Varenummer JWK1048S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 10W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2775 pcs Datablad JWK1048S24.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 24V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 18V Spænding - Indgang (Max) 75V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JWK10 Power (Watts) 10W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module, 5 Leads
Andre navne 1470-3469 Driftstemperatur -40°C ~ 100°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP, UVLO Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 410mA 18V - 75V Input Nuværende - Output (Max) 410mA