JWK2524S3V3
XP PowerXP Power
JWK2524S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: JWK2524S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 25W
Dataark: JWK2524S3V3.pdf
  • Besked
Specifikationer for JWK2524S3V3
Varenummer JWK2524S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 25W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2201 pcs Datablad JWK2524S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 9V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serie JWK25 Power (Watts) 25W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 6-DIP Module
Andre navne 1470-3473 Driftstemperatur -40°C ~ 105°C
Antal udgange 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, SCP, UVLO Effektivitet 87%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 9V - 36V Input Nuværende - Output (Max) 6A