LDU2430S500-WD
XP PowerXP Power
LDU2430S500-WD Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LDU2430S500-WD
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC BUCK 2-28V 500MA
Dataark: LDU2430S500-WD.pdf
  • Besked
Specifikationer for LDU2430S500-WD
Varenummer LDU2430S500-WD Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC BUCK 2-28V 500MA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10204 pcs Datablad LDU2430S500-WD.pdf
Vægt 0.024 lb (10.89g) Spænding - Output 2 ~ 28 V
Spænding - Indgang (Min) 7V Spænding - Indgang (Max) 30V
Type Constant Current Topologi Buck
Afslutningsstil Wire Leads Størrelse / Dimension 0.92" L x 0.55" W x 0.40" H (23.4mm x 14.0mm x 10.2mm)
Serie LDU24 Vurderinger IP67
Power (Watts) 14W Andre navne 1470-2161
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, SCP
Effektivitet 95% Dæmpning Analog, PWM
Detaljeret beskrivelse 500mA 2 ~ 28 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Nuværende - Output (Max) 500mA