MFA350PS48-SEF
XP PowerXP Power
MFA350PS48-SEF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MFA350PS48-SEF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 350W
Dataark: 1.MFA350PS48-SEF.pdf2.MFA350PS48-SEF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 403 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 403 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for MFA350PS48-SEF
Varenummer MFA350PS48-SEF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 350W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 403 pcs Datablad 1.MFA350PS48-SEF.pdf2.MFA350PS48-SEF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 85 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 8.20" L x 3.33" W x 1.75" H (208.3mm x 84.5mm x 44.5mm)
Serie MFA Power (Watts) 350W (364W Forced Air)
Driftstemperatur -10°C ~ 70°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Mindste belastning er påkrævet No Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 7.3A 85 ~ 264 VAC Input Nuværende - Output (Max) 7.3A
Godkendelser CB, CE Applikationer ITE (Commercial)
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MFA350PS48
MFA350PS48
producenter: XP Power
Beskrivelse: AC/DC CONVERTER 48V 350W