MTC1528S3V3
XP PowerXP Power
MTC1528S3V3 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MTC1528S3V3
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W
Dataark: 1.MTC1528S3V3.pdf2.MTC1528S3V3.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 394 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
50 pcs
  • Besked
Specifikationer for MTC1528S3V3
Varenummer MTC1528S3V3 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V 15W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 394 pcs Datablad 1.MTC1528S3V3.pdf2.MTC1528S3V3.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 3.3V Spænding - Isolering 1.5kV
Spænding - Indgang (Min) 15.5V Spænding - Indgang (Max) 40V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.57" L x 1.02" W x 0.38" H (40.0mm x 26.0mm x 9.7mm)
Serie MTC Power (Watts) 15W
Emballage Box Pakke / tilfælde 14-DIP Module, 8 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, OVP
Effektivitet 77% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 3.03A 15.5V - 40V Input
Nuværende - Output (Max) 3.03A Kontrolfunktioner Enable, Active High