QSB20024S24
XP PowerXP Power
QSB20024S24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: QSB20024S24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 200W
Dataark: QSB20024S24.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 556 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 556 pcs
  • Besked
Specifikationer for QSB20024S24
Varenummer QSB20024S24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 24V 200W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 556 pcs Datablad QSB20024S24.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 1.5kV Spænding - Indgang (Min) 10V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Størrelse / Dimension 2.40" L x 2.28" W x 0.52" H (61.0mm x 57.9mm x 13.2mm) Serie QSB
Power (Watts) 199W Emballage Box
Pakke / tilfælde 9-DIP Module Andre navne 1470-4149
QSB20024S24-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 10V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 8.3A Kontrolfunktioner Enable, Active High