QSB7548S15N
XP PowerXP Power
QSB7548S15N Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: QSB7548S15N
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 75W
Dataark: QSB7548S15N.pdf
  • Besked
Specifikationer for QSB7548S15N
Varenummer QSB7548S15N Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 75W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3302 pcs Datablad QSB7548S15N.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 1500V Spænding - Indgang (Min) 18V
Spænding - Indgang (Max) 75V Type Isolated Module
Leverandør Device Package Quarter Brick Størrelse / Dimension 2.28" L x 1.45" W x 0.50" H (57.9mm x 36.8mm x 12.7mm)
Serie QSB Power (Watts) 75W
Emballage - Pakke / tilfælde Quarter Brick
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 18V - 75V Input
Nuværende - Output (Max) 5A Applikationer ITE (Commercial)