RDD0824D15
XP PowerXP Power
RDD0824D15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RDD0824D15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 8W
Dataark: RDD0824D15.pdf
  • Besked
Specifikationer for RDD0824D15
Varenummer RDD0824D15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER +/-15V 8W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1986 pcs Datablad RDD0824D15.pdf
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -15V
Spænding - Output 1 15V Spænding - Isolering 3kV
Spænding - Indgang (Min) 13V Spænding - Indgang (Max) 70V
Type Isolated Module Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serie RDD Power (Watts) 8W
Emballage Tube Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 9 Leads
Andre navne 1470-3087-5 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C
Antal udgange 2 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Effektivitet 86%
Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 265mA, 265mA 13V - 70V Input Nuværende - Output (Max) 265mA, 265mA