RDE0324S15
XP PowerXP Power
RDE0324S15 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RDE0324S15
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 3W
Dataark: RDE0324S15.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for RDE0324S15
Varenummer RDE0324S15 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 15V 3W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2503 pcs Datablad RDE0324S15.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 15V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang (Min) 9V
Spænding - Indgang (Max) 36V Type Isolated Module
Leverandør Device Package - Størrelse / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.47" H (31.8mm x 20.3mm x 11.9mm)
Serie RDE03 Power (Watts) 3W
Pakke / tilfælde 24-DIP Module, 7 Leads Andre navne 1470-4576
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, SCP, UVLO
Effektivitet 85% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 200mA 9V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 200mA Kontrolfunktioner -