RDH60072WS12
XP PowerXP Power
RDH60072WS12 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: RDH60072WS12
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 600W
Dataark: RDH60072WS12.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 296 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 296 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for RDH60072WS12
Varenummer RDH60072WS12 Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC DC CONVERTER 12V 600W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 296 pcs Datablad RDH60072WS12.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 12V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang (Min) 43V
Spænding - Indgang (Max) 160V Type Isolated Module
Leverandør Device Package Full Brick Størrelse / Dimension 4.60" L x 2.40" W x 0.50" H (116.8mm x 61.0mm x 12.7mm)
Serie RDH600 Power (Watts) 600W
Pakke / tilfælde Full Brick Andre navne 1470-4587
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C Antal udgange 1
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Effektivitet 87% Detaljeret beskrivelse Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 50A 43V - 160V Input
Nuværende - Output (Max) 50A Applikationer Railway