SMC500PS48-C
XP PowerXP Power
XP Power
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMC500PS48-C
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 500W
Dataark: SMC500PS48-C.pdf
Lager tilstand 216 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 216 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMC500PS48-C
Varenummer SMC500PS48-C Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 48V 500W Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 216 pcs Datablad SMC500PS48-C.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 48V
Spænding - Isolering 3000V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Serie SMC
Power (Watts) 500W Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Effektivitet 80% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 10.42A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 10.42A Godkendelser CE