SMH600PS24-EF
XP PowerXP Power
SMH600PS24-EF Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMH600PS24-EF
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 600W
Dataark: SMH600PS24-EF.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 241 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 241 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMH600PS24-EF
Varenummer SMH600PS24-EF Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC CONVERTER 24V 600W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 241 pcs Datablad SMH600PS24-EF.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 24V
Spænding - Isolering 3kV Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Type Enclosed Størrelse / Dimension 9.00" L x 5.00" W x 1.60" H (228.6mm x 127.0mm x 40.6mm)
Serie SMH600 Power (Watts) 600W
Andre navne 1470-3092 Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (With Derating)
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Mindste belastning er påkrævet Yes
Effektivitet 90% Detaljeret beskrivelse Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 25A 90 ~ 264 VAC Input
Nuværende - Output (Max) 25A Godkendelser -