STS1024S2V5-TR
Produkt oversigt
Varenummer: STS1024S2V5-TR
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG,
Dataark: STS1024S2V5-TR.pdf
  • Besked
Specifikationer for STS1024S2V5-TR
Varenummer STS1024S2V5-TR Fabrikant XP Power
Beskrivelse DC-DC CONV, SMD, SWITCHING REG, Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15217 pcs Datablad STS1024S2V5-TR.pdf
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 2.5V
Spænding - Indgang (Min) 4.6V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Non-Isolated PoL Module Leverandør Device Package -
Størrelse / Dimension 0.60" L x 0.46" W x 0.14" H (15.2mm x 11.8mm x 3.6mm) Serie STS10
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 10-SMD Module, 6 Leads
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C (With Derating) Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, SCP
Effektivitet 92.5% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 1A 4.6V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 1A Applikationer ITE (Commercial)