VEL12US050-EU-JA
XP PowerXP Power
VEL12US050-EU-JA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VEL12US050-EU-JA
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W
Dataark: VEL12US050-EU-JA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for VEL12US050-EU-JA
Varenummer VEL12US050-EU-JA Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 12W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8034 pcs Datablad VEL12US050-EU-JA.pdf
Vægt 0.19 lb (86.18g) Spænding - Output 5V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 2.99" L x 1.16" W x 2.27" H (76.0mm x 29.5mm x 57.6mm)
Serie VEL12 (12W) Region udnyttet Europe
Power (Watts) 11W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Andre navne 1470-3105
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 100mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Fixed Blade Input Connector CEE 7/16
Form Wall Mount Effektivitet Level VI, CoC Tier 2
Detaljeret beskrivelse 5V 11W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Nuværende - Output (Max) 2.1A
Ledningslængde 59" (1.50m) Godkendelser CB