VER36US240-JA
XP PowerXP Power
VER36US240-JA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VER36US240-JA
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT
Dataark: VER36US240-JA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for VER36US240-JA
Varenummer VER36US240-JA Fabrikant XP Power
Beskrivelse MULTI PLUG ADAPTER, 36W, OUTPUT Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4263 pcs Datablad VER36US240-JA.pdf
Vægt 0.333 lb (151.05g) Spænding - Output 24V
Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC Størrelse / Dimension 3.72" L x 1.85" W x 1.71" H (94.5mm x 47.0mm x 43.5mm)
Serie VER36 (36W) Region udnyttet International
Power (Watts) 36W Polarisering Positive Center
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm Andre navne 1470-3657
Driftstemperatur 0°C ~ 60°C Ingen belastning af strømforbrug 75mW (Max)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Input Type Multi-Blade (Included) Input Connector Multi-Blade
Form Wall Mount Effektivitet Level VI, CoC Tier 2
Detaljeret beskrivelse 24V 36W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Included) Input Nuværende - Output (Max) 1.5A
Ledningslængde 59" (1.50m) Godkendelser CB, CCC