VEU10US050-EU
XP PowerXP Power
VEU10US050-EU Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VEU10US050-EU
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Dataark: VEU10US050-EU.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for VEU10US050-EU
Varenummer VEU10US050-EU Fabrikant XP Power
Beskrivelse AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10979 pcs Datablad VEU10US050-EU.pdf
Spænding - Output 5V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Størrelse / Dimension 1.45" L x 0.86" W x 2.20" H (36.8mm x 21.8mm x 55.9mm) Serie VEU10 (10W)
Region udnyttet Europe Power (Watts) 10W
Polarisering - Output Connector USB A Receptacle
Andre navne 1470-4188 Driftstemperatur 0°C ~ 60°C
Ingen belastning af strømforbrug 75mW (Max) Fugtfølsomhedsniveau (MSL) Not Applicable
Input Connector CEE 7/16 Form Wall Mount
Effektivitet Level VI, CoC Tier 2 Detaljeret beskrivelse 5V 10W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input
Nuværende - Output (Max) 2.1A Ledningslængde -