Y17455K30000B3R
Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Y17455K30000B3R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: Y17455K30000B3R
Producent / Mærke: Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Produkt beskrivelse RES SMD 5.3KOHM 0.1% 1/4W J LEAD
Dataark: Y17455K30000B3R.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for Y17455K30000B3R
Varenummer Y17455K30000B3R Fabrikant Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precisio
Mængde Tilgængelig 5232 pcs Datablad Y17455K30000B3R.pdf
Spændingsværdi - AC - Spænding - Arbejde 0.25W, 1/4W
Spænding - Opdeling SMD Tykkelse (Max) ±0.2ppm/°C
Størrelse / Dimension 0.236" L x 0.126" W (5.99mm x 3.20mm) Serie SMR1DZ
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarisering 2512 J-Lead
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer Y17455K30000B3R Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.79mm)
Funktioner Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding FIFO s 2
Udvidet beskrivelse 5.3k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 2512 J-Lead Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Metal Foil ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.1%
Beskrivelse RES SMD 5.3KOHM 0.1% 1/4W J LEAD Belægning, Boligtype Metal Foil