FMP200FRE52-23K7
Produkt oversigt
Varenummer: FMP200FRE52-23K7
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES MF 2W 1% AXIAL
Dataark: FMP200FRE52-23K7.pdf
  • Besked
Specifikationer for FMP200FRE52-23K7
Varenummer FMP200FRE52-23K7 Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES MF 2W 1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3171622 pcs Datablad FMP200FRE52-23K7.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm)
Serie FMP Modstand 23.7 kOhms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner Flame Proof, Safety
Detaljeret beskrivelse 23.7 kOhms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Sammensætning Metal Film