MMF-25FRE2K
Produkt oversigt
Varenummer: MMF-25FRE2K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF
Dataark: MMF-25FRE2K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF-25FRE2K
Varenummer MMF-25FRE2K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1/4W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2491507 pcs Datablad MMF-25FRE2K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 2 kOhms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 2 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF-25FRE294R
MMF-25FRE294R
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1/4W MELF
På lager: 3182192 pcs
Hent: MMF-25FRE294R.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K21
MMF-25FRE2K21
producenter: Yageo
På lager: 2905023 pcs
Hent: MMF-25FRE2K21.pdf
RFQ
MMF-25FRE2K1
MMF-25FRE2K1
Hent: MMF-25FRE2K1.pdf
MMF-25FRE2K05
MMF-25FRE2K05
Hent: MMF-25FRE2K05.pdf
MMF-25FRE2K2
MMF-25FRE2K2
Hent: MMF-25FRE2K2.pdf
MMF-25FRE2K26
MMF-25FRE2K26
Hent: MMF-25FRE2K26.pdf
MMF-25FRE2K15
MMF-25FRE2K15