MMF1WSFRE13K
Produkt oversigt
Varenummer: MMF1WSFRE13K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMF1WSFRE13K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF1WSFRE13K
Varenummer MMF1WSFRE13K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 997465 pcs Datablad MMF1WSFRE13K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Modstand 13 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 13 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF1WSFRE140K
MMF1WSFRE140K
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 915708 pcs
Hent: MMF1WSFRE140K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE133K
MMF1WSFRE133K
producenter: Yageo
På lager: 1200849 pcs
Hent: MMF1WSFRE133K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE13K3
MMF1WSFRE13K3
Hent: MMF1WSFRE13K3.pdf
MMF1WSFRE137K
MMF1WSFRE137K
Hent: MMF1WSFRE137K.pdf
MMF1WSFRE13R7
MMF1WSFRE13R7
Hent: MMF1WSFRE13R7.pdf
MMF1WSFRE13K7
MMF1WSFRE13K7