MMF1WSFRE16K
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMF1WSFRE16K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMF1WSFRE16K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMF1WSFRE16K
Varenummer MMF1WSFRE16K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1180401 pcs Datablad MMF1WSFRE16K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Modstand 16 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 16 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF1WSFRE16K2
MMF1WSFRE16K2
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 947817 pcs
Hent: MMF1WSFRE16K2.pdf
RFQ
MMF1WSFRE169K
MMF1WSFRE169K
producenter: Yageo
På lager: 1180721 pcs
Hent: MMF1WSFRE169K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE169R
MMF1WSFRE169R
Hent: MMF1WSFRE169R.pdf
MMF1WSFRE16K5
MMF1WSFRE16K5
Hent: MMF1WSFRE16K5.pdf
MMF1WSFRE162K
MMF1WSFRE162K
Hent: MMF1WSFRE162K.pdf
MMF1WSFRE16K9
MMF1WSFRE16K9