MMF1WSFRE33K2
Produkt oversigt
Varenummer: MMF1WSFRE33K2
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMF1WSFRE33K2.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF1WSFRE33K2
Varenummer MMF1WSFRE33K2 Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 935527 pcs Datablad MMF1WSFRE33K2.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Modstand 33.2 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 33.2 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF1WSFRE330K
MMF1WSFRE330K
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 1183598 pcs
Hent: MMF1WSFRE330K.pdf
RFQ
MMF1WSFRE33K
MMF1WSFRE33K
producenter: Yageo