MMF1WSFRE43R
Produkt oversigt
Varenummer: MMF1WSFRE43R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMF1WSFRE43R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF1WSFRE43R
Varenummer MMF1WSFRE43R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1124405 pcs Datablad MMF1WSFRE43R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Modstand 43 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 43 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF1WSFRE442R
MMF1WSFRE442R
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 1203990 pcs
Hent: MMF1WSFRE442R.pdf
RFQ
MMF1WSFRE43R2
MMF1WSFRE43R2
producenter: Yageo