MMF1WSFRE4K3
Produkt oversigt
Varenummer: MMF1WSFRE4K3
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMF1WSFRE4K3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF1WSFRE4K3
Varenummer MMF1WSFRE4K3 Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1123203 pcs Datablad MMF1WSFRE4K3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMF Modstand 4.3 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 4.3 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF1WSFRE4K22
MMF1WSFRE4K22
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 1126775 pcs
Hent: MMF1WSFRE4K22.pdf
RFQ
MMF1WSFRE4K02
MMF1WSFRE4K02
producenter: Yageo
På lager: 1185979 pcs
Hent: MMF1WSFRE4K02.pdf
RFQ
MMF1WSFRE4K32
MMF1WSFRE4K32