MMF204FRE165K
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMF204FRE165K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 0.4W MELF
Dataark: MMF204FRE165K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMF204FRE165K
Varenummer MMF204FRE165K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 0.4W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5095194 pcs Datablad MMF204FRE165K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Serie MMF Modstand 165 kOhms
Power (Watts) 0.4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0204 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 165 kOhms ±1% 0.4W Chip Resistor MELF, 0204 Metal Film