MMF207FRE47K
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMF207FRE47K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 0.6W MELF
Dataark: MMF207FRE47K.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMF207FRE47K
Varenummer MMF207FRE47K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 0.6W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2799399 pcs Datablad MMF207FRE47K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 47 kOhms
Power (Watts) 0.6W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 47 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMF207FRE475K
MMF207FRE475K
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 0.6W MELF
På lager: 2489129 pcs
Hent: MMF207FRE475K.pdf
RFQ
MMF207FRE47K5
MMF207FRE47K5
producenter: Yageo