MMF207FRE560K
Produkt oversigt
Varenummer: MMF207FRE560K
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 0.6W MELF
Dataark: MMF207FRE560K.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMF207FRE560K
Varenummer MMF207FRE560K Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 0.6W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2823243 pcs Datablad MMF207FRE560K.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMF Modstand 560 kOhms
Power (Watts) 0.6W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 560 kOhms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film