MMP100FRE15R
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE15R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE15R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE15R
Varenummer MMP100FRE15R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2031913 pcs Datablad MMP100FRE15R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 15 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 15 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMP100FRE15K8
MMP100FRE15K8
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 1857686 pcs
Hent: MMP100FRE15K8.pdf
RFQ
MMP100FRE160R
MMP100FRE160R
producenter: Yageo
På lager: 893471 pcs
Hent: MMP100FRE160R.pdf
RFQ
MMP100FRE15R4
MMP100FRE15R4
Hent: MMP100FRE15R4.pdf
MMP100FRE158R
MMP100FRE158R
Hent: MMP100FRE158R.pdf
MMP100FRE15R8
MMP100FRE15R8