MMP100FRE16R
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE16R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE16R.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE16R
Varenummer MMP100FRE16R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2350676 pcs Datablad MMP100FRE16R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 16 Ohms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 16 Ohms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMP100FRE174R
MMP100FRE174R
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 2139015 pcs
Hent: MMP100FRE174R.pdf
RFQ
MMP100FRE16K5
MMP100FRE16K5
producenter: Yageo
På lager: 2227239 pcs
Hent: MMP100FRE16K5.pdf
RFQ
MMP100FRE16R2
MMP100FRE16R2
Hent: MMP100FRE16R2.pdf
MMP100FRE16K
MMP100FRE16K
Hent: MMP100FRE16K.pdf
MMP100FRE16R9
MMP100FRE16R9
Hent: MMP100FRE16R9.pdf
MMP100FRE174K
MMP100FRE174K
Hent: MMP100FRE174K.pdf
MMP100FRE16R5
MMP100FRE16R5