MMP100FRE4K3
Produkt oversigt
Varenummer: MMP100FRE4K3
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF
Dataark: MMP100FRE4K3.pdf
  • Besked
Specifikationer for MMP100FRE4K3
Varenummer MMP100FRE4K3 Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 1W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2178351 pcs Datablad MMP100FRE4K3.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Serie MMP Modstand 4.3 kOhms
Power (Watts) 1W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0207 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 4.3 kOhms ±1% 1W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMP100FRE4K12
MMP100FRE4K12
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 1W MELF
På lager: 2265521 pcs
Hent: MMP100FRE4K12.pdf
RFQ
MMP100FRE4K32
MMP100FRE4K32
producenter: Yageo