MMP200FRE11R
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MMP200FRE11R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF
Dataark: MMP200FRE11R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MMP200FRE11R
Varenummer MMP200FRE11R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES SMD 1% 2W MELF Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 736020 pcs Datablad MMP200FRE11R.pdf
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient ±50ppm/°C
Leverandør Device Package MELF Størrelse / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Serie MMP Modstand 11 Ohms
Power (Watts) 2W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde MELF, 0309 Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Fejlrate - Detaljeret beskrivelse 11 Ohms ±1% 2W Chip Resistor MELF, 0309 Metal Film
Sammensætning Metal Film
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MMP200FRE11K8
MMP200FRE11K8
producenter: Yageo
Beskrivelse: RES SMD 1% 2W MELF
På lager: 759622 pcs
Hent: MMP200FRE11K8.pdf
RFQ
MMP200FRE11R5
MMP200FRE11R5
producenter: Yageo
På lager: 835289 pcs
Hent: MMP200FRE11R5.pdf
RFQ
MMP200FRE11K5
MMP200FRE11K5
Hent: MMP200FRE11K5.pdf
MMP200FRE118R
MMP200FRE118R
Hent: MMP200FRE118R.pdf
MMP200FRE11R3
MMP200FRE11R3