ZOR-25-R-PN0R
YageoYageo
Yageo
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ZOR-25-R-PN0R
Producent / Mærke: Yageo
Produkt beskrivelse RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL
Dataark: ZOR-25-R-PN0R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ZOR-25-R-PN0R
Varenummer ZOR-25-R-PN0R Fabrikant Yageo
Beskrivelse RES 0 OHM 1/4W JUMP AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3496560 pcs Datablad ZOR-25-R-PN0R.pdf
Tolerance Jumper Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.091" Dia x 0.248" L (2.30mm x 6.30mm)
Serie ZOR Modstand 0 Ohms
Power (Watts) 0.25W, 1/4W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Driftstemperatur -55°C ~ 155°C
Antal Afslutninger 2 Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - Funktioner -
Detaljeret beskrivelse 0 Ohms Jumper 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Sammensætning Carbon Film