HDC-R180-41S1-TR
Produkt oversigt
Varenummer: HDC-R180-41S1-TR
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER 180POS R/A 4ROW GOLD
Dataark: HDC-R180-41S1-TR.pdf
  • Besked
Specifikationer for HDC-R180-41S1-TR
Varenummer HDC-R180-41S1-TR Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER 180POS R/A 4ROW GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5864 pcs Datablad HDC-R180-41S1-TR.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Serie HDC (High Density Connector) Tonehøjde 0.100" (2.54mm)
Emballage Bulk Andre navne 00051111940099
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal rækker 4
Antal positioner indlæst All Antal positioner 180
Nuværende vurdering 3A Kontakt Layout, Typisk -