HDC-R200-41S1-KR
Produkt oversigt
Varenummer: HDC-R200-41S1-KR
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER 200POS R/A 4ROW GOLD
Dataark: HDC-R200-41S1-KR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
378 pcs
  • Besked
Specifikationer for HDC-R200-41S1-KR
Varenummer HDC-R200-41S1-KR Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER 200POS R/A 4ROW GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 1805 pcs Datablad HDC-R200-41S1-KR.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Solder
Serie HDC (High Density Connector) Tonehøjde 0.100" (2.54mm)
Emballage Bulk Andre navne 00051111959138
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal rækker 4
Antal positioner indlæst All Antal positioner 200
Nuværende vurdering 3A Kontakt Layout, Typisk -