HDC-R240-41P1-TG30
3M3M
3M
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: HDC-R240-41P1-TG30
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN HEADER 240POS R/A 4ROW GOLD
Dataark: HDC-R240-41P1-TG30.pdf
  • Besked
Specifikationer for HDC-R240-41P1-TG30
Varenummer HDC-R240-41P1-TG30 Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN HEADER 240POS R/A 4ROW GOLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4675 pcs Datablad HDC-R240-41P1-TG30.pdf
Spændingsbedømmelse - Afslutning Press-Fit
Serie HDC (High Density Connector) Tonehøjde 0.100" (2.54mm)
Emballage Bulk Andre navne 00076308094898
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Antal rækker 4
Antal positioner indlæst All Antal positioner 240
Antal kolonner - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Brandbarhed Rating UL94 V-0
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Nuværende vurdering 3A Kontakt Layout, Typisk -