P50-120P-R1-EA
3M3M
P50-120P-R1-EA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50-120P-R1-EA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN PLUG 120POS STR .050" GLD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for P50-120P-R1-EA
Varenummer P50-120P-R1-EA Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN PLUG 120POS STR .050" GLD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10883 pcs Datablad
Serie Pak 50, P50 RoHS Status Bulk
Andre navne 0-00-51111-73930-3
P50120PR1EA
Antal rækker 2
Antal positioner 120 Antal ledere 0.050" (1.27mm)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer P50-120P-R1-EA Længde - post (parring) -
Højde over bord 0.421" (10.70mm) Funktioner Board Lock, Flange
Udvidet beskrivelse 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole Gold Beskrivelse CONN PLUG 120POS STR .050" GLD