P50-120S-R1-EA
3M3M
P50-120S-R1-EA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: P50-120S-R1-EA
Producent / Mærke: 3M
Produkt beskrivelse CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB
Dataark: P50-120S-R1-EA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for P50-120S-R1-EA
Varenummer P50-120S-R1-EA Fabrikant 3M
Beskrivelse CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 9215 pcs Datablad P50-120S-R1-EA.pdf
Serie Pak 50, P50 RoHS Status Bulk
Andre navne 00051111739327
Antal rækker 2
Antal positioner 120 Antal ledere 0.050" (1.27mm)
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer P50-120S-R1-EA Længde - post (parring) -
Højde over bord 0.530" (13.45mm) Funktioner Board Lock, Flange
Udvidet beskrivelse 120 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold Beskrivelse CONN SOCKET 120POS .050" STR PCB